pornance.net
straight stud ass screwed and hazed outdoors. fuck-videos.net
enchanting petite teen gets her spread vulva and small butt hole reamed.www.zettaporn.com thumbs up to them for mixing work with absolute enjoyment.

Whatsapp İki Adımlı Doğrulama Şifremi Unuttum

Whatsapp Messenger iki adımlı doğrulama güvenlik için yayınlanmış ve hala kullanımda olan İki adımlı doğrulama, hesabınıza ek güvenlik sağlayan tercihi size kalmış bir özelliktir. İki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiğinizde, WhatsApp’taki herhangi bir hesabınızı doğrulama işlemi sırasında sizin oluşturduğunuz güvenlik amaçlı oluşturulan altı haneli anahtar gerekecektir. Bu 6 haneli anahtarı daha önce listeyi kaydettiyseniz veya telefon numarasına gönderilmesini talep ederek kullanabilirsiniz.

Whatsapp İki Adımlı Doğrulama Nasıl Aktif Edilir?

Whatsapp Messenger üzerinde bu özelliği devreye almak aslında çok kolay. İki adımlı doğrulamayı etkinleştirmek için yapmanız gereken işlemler sırası şu şekilde:

  • WhatsApp uygulamasını çalıştırın.
  • Sırasıyla Ayarlar > Hesap > İki adımlı doğrulama > Etkinleştir sırasını takip ederek aktifleştirin.

İki adımlı doğrulama özelliğini devreye soktuktan sonra, opsiyonel olarak e-posta adresinizi de ekleyebilirsiniz. Bu e-posta adresi sayesinde, anahtarınızı unutmanız durumunda onu sıfırlamak ve hesabınızı korumak için WhatsApp giriş yapabilmeniz için gerekli bağlantıyı e-posta yoluyla iletecektir. Bu e-posta adresinin doğruluğu onaylanmayacağı şifrenizi unutmanız halinde sıkıntı yaşamamanız için aktif ve kullandığınız bir e-posta adresini kullanmanızı öneririz. 

Not: Eğer talep etmediğiniz halde, iki adımlı doğrulamayı devre dışı bırakmak için bir e-posta alırsanız, gönderilen bağlantıya kesinlikle tıklamayın. Birisi telefon numaranızı WhatsApp’ta doğrulamaya çalışıyor olabilir.

Whatsapp İki Adımlı Doğrulama Şifremi Unuttum? Şifremi Nasıl Kurtarabilirim?

Eğer iki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiyseniz, numaranızı anahtar olmadan 7 gün boyunca doğrulayamazsınız. Bu 7 gün WhatsApp’ı en son kullandığınız andan başlar. 7 gün sonrasına kadar WhatsApp’ın tekrar doğrulamasına izin verilmez. Bu nedenle, eğer anahtarınızı unutursanız ve iki adımlı doğrulamayı sıfırlamak için bir e-posta adresi eklemediyseniz, bu 7 gün boyunca numaranızın sizin tarafınızdan bile WhatsApp’ta tekrar doğrulanmasına izin verilmez ve WhatsApp’ı 7 gün boyunca kullanamazsınız.

Bu 7 gün geçtikten sonra, numaranızı anahtar olmadan WhatsApp’ta tekrar doğrulayabilirsiniz, ama doğrulama sonrasında bekleme durumundaki tüm mesajlarınızı kaybedersiniz – bu mesajlar silinir. Eğer WhatsApp’ı son kullanmanızın üzerinden 30 günden fazla zaman geçmişse ve anahtarınızı unuttuysanız, numaranızı tekrar doğruladığınızda, hesabınız silinip, yerine yeni bir hesap açılacaktır.

Not: WhatsApp, anahtarınızı hatırlamakta size yardımcı olması için, düzenli olarak anahtarınızı girmenizi isteyecektir. İki adımlı doğrulama özelliğini devre dışı bırakmadığınız sürece bunu kapatmanız mümkün değildir.

Subscribe
Bildir
guest

9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali şahin
Ali şahin
4 yıl önce

İki adım doğrulama şifremi unutum

İbrahim
İbrahim
4 yıl önce

İki adımlı şifremi unuttum ama e posta adresim var yine de şifre gelmiyor

Nuray
Nuray
Reply to  İbrahim
3 yıl önce

Evet benimkinde öyle oluyor

Pelin
Pelin
Reply to  Nuray
3 yıl önce

Sorununuz nasıl çözüldü bende de anahtar soruyor ve e postama bişey gelmiyor 10 gündür WhatsApp ım yok

Hatice Soysal
Hatice Soysal
3 yıl önce

Benim. Wsapkodu. İstiyorum

Erhan
Erhan
3 yıl önce

Ben kodu mu unuttum ve e posta adresini şifresini bilmiyorum 7 gun sonra tekrar whatsapi acabilicekmiyim yardımcı olurmusunzuz

Nuray
Nuray
3 yıl önce

İki adımlı doğrulaması nasıl iptal edebilirim

sefa
sefa
3 yıl önce

whatsapp kuramıyorum iki adımlı doğrulama şifresini unuttum ve e posta sifresinide bilmiyorum hangi e postaya gittiğini yardımcı olmanızı istiyorum

www.mrleaked.net
omgbeeg.com